*Slika je simbolična
Skladišče 7
850,20 EUR / kos
Za 4 gume 3.400,82 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528704158294 |
| Znamka | Michelin |
| Model | HARD SURFACE |
| Širina | 340 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 143 |
| Indeks hitrosti | A8 |
| Tip vozila | Gradbena mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 54.8 kg |
Priporočamo
Ascenso BHB314 340/80 R18 145A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 296,75 EUR
Preveri zalogo
Ascenso BHB314 340/80 R18 148A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 314,22 EUR
Preveri zalogo
Ascenso MIR220 340/80 R18 143A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 351,35 EUR
Preveri zalogo
Ascenso MIR221 340/80 R18 143A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 362,30 EUR
Preveri zalogo
Camso MPT 753 340/80 R18 143A8
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 382,47 EUR
Preveri zalogo
Camso MPT 732 340/80 R18 143A8
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 385,19 EUR
Preveri zalogo
Mitas MPT-01 340/80 R18 135B
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 431,77 EUR
Preveri zalogo
Ascenso MDR1000 340/80 R18 143D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 469,49 EUR
Preveri zalogo
Mitas MPT-04 340/80 R18 144D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 491,81 EUR
Preveri zalogo

