VREDESTEIN QUATRAC 5 175/70 R13 82T
Skladišče 1
65,28 EUR / kos
Za 4 gume 261,10 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692800818 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | QUATRAC 5 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WIN 175/70 R13 82T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 35,18 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ALL SEASON 175/70 R13 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,34 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 175/70 R13 82T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 37,72 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 175/70 R13 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,25 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/70 R13 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,15 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/70 R13 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,37 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 175/70 R13 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,17 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 175/70 R13 82T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,48 EUR
Preveri zalogo

