BRIDGESTONE TURANZA 6 235/40 R20 96V
*Slika je simbolična
Skladišče 7
265,04 EUR / kos
Za 4 gume 1.060,16 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9996342863313 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | TURANZA 6 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Teža | 12.5 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 235/40 R20 96V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 131,29 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 235/40 R20 96Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 191,82 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION XL 235/40 R20 96V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 215,61 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone LM005 235/40 R20 96H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 230,92 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 235/40 R20 96Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 237,11 EUR
Preveri zalogo
Pirelli CINTURATO (C3) 235/40 R20 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 239,03 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BLIZZAK 6 235/40 R20 96W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 241,18 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-5P MO XL 235/40 R20 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 244,95 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 235/40 R20 96Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 248,46 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT EV 235/40 R20 96Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 249,43 EUR
Preveri zalogo

