*Slika je simbolična
Skladišče 7
564,01 EUR / kos
Za 4 gume 2.256,02 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227394245 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | CINTURATO P7 EPOCA |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 12.9 kg |
Priporočamo
Pirelli CINTURATO P7 EPOCA 225/50 R15 91Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 564,01 EUR
Preveri zalogo

