Skladišče 1
52,49 EUR / kos
Za 4 gume 209,95 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913104423 |
| Znamka | Hifly |
| Model | ALL-TURI 221 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 77 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 165/60 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,30 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 165/60 R15 81T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,01 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/60 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,85 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/60 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,46 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 165/60 R15 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,66 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 165/60 R15 77H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 46,18 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 165/60 R15 77T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,49 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ROAD PERFORMANCE 165/60 R15 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,28 EUR
Preveri zalogo

