Skladišče 1
56,35 EUR / kos
Za 4 gume 225,38 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8680830019681 |
| Znamka | Petlas |
| Model | FULL POWER PT835 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Strial STR 201 195/65 R16 104R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 34,19 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON LT+ 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,78 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLV1 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo
Petlas FULL POWER PT835 195/65 R16 104T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,35 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,27 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 195/65 R16 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,30 EUR
Preveri zalogo
Novex AS LT-5 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 195/65 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,02 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 195/65 R16 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,13 EUR
Preveri zalogo

