Skladišče 1
145,95 EUR / kos
Za 4 gume 583,82 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956682439 |
| Znamka | Kumho |
| Model | PS71 XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Starmaxx INCURRO W870 285/45 R19 111H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,58 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 285/45 R19 111W
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,87 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 285/45 R19 111W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,82 EUR
Preveri zalogo
Petlas PT431 SUV 285/45 R19 107V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 118,79 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 285/45 R19 111W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 122,00 EUR
Preveri zalogo
Avon ZX7 285/45 R19 111W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 133,03 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE SPORT 3 285/45 R19 111W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,90 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA RU1 XL 285/45 R19 111W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 285/45 R19 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 145,95 EUR
Preveri zalogo

