*Slika je simbolična
Skladišče 7
132,19 EUR / kos
Za 4 gume 528,76 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 09142974390 |
| Znamka | Avon |
| Model | WX7 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,27 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/55 R17 98V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 54,42 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,85 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/55 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,68 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,37 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/55 R17 98W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,44 EUR
Preveri zalogo
Rovelo ALL SEASON SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 59,61 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,91 EUR
Preveri zalogo

