*Slika je simbolična
Skladišče 7
130,65 EUR / kos
Za 4 gume 522,59 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342577517 |
| Znamka | Firestone |
| Model | VANHAWK 3 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 116 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 16.28 kg |
Priporočamo
Aplus A867 215/75 R16 113R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,52 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 215/75 R16 113R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,66 EUR
Preveri zalogo
Fronway VANPLUS 09 215/75 R16 116R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,46 EUR
Preveri zalogo
Duraturn WINTER 215/75 R16 113R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,43 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 215/75 R16 116R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,10 EUR
Preveri zalogo
Ling Long DURA MASTER VAN 215/75 R16 116S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,12 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 215/75 R16 116R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,35 EUR
Preveri zalogo
Trazano SW613 215/75 R16 113Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,94 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON VAN MASTER 215/75 R16 113S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,39 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 215/75 R16 113R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 84,15 EUR
Preveri zalogo

