*Slika je simbolična
Skladišče 7
133,83 EUR / kos
Za 4 gume 535,33 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563540764 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K127 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 89 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Teža | 8.93 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 215/40 R18 89W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,75 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/40 R18 89W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,10 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER 4S 215/40 R18 89W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 215/40 R18 89W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,07 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 215/40 R18 89W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,19 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 215/40 R18 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,97 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 215/40 R18 89Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,56 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 215/40 R18 89W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,60 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/40 R18 89Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,91 EUR
Preveri zalogo

