*Slika je simbolična
Skladišče 7
53,54 EUR / kos
Za 4 gume 214,15 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998708718746 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CITY GRIP 2 |
| Širina | 90 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 51 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 3.15 kg |
Priporočamo
Continental CONTISCOOT 90/80 R16 51P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,03 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 90/80 R16 51P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,76 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY EXTRA 90/80 R16 51S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,08 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 90/80 R16 51S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,56 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 90/80 R16 51S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 53,54 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 90/80 R16 51P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,39 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 90/80 R16 51S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,99 EUR
Preveri zalogo

