Skladišče 1
166,12 EUR / kos
Za 4 gume 664,46 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6969999054712 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | SUREGRIP AS XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R22 108Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 103,05 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 275/40 R22 108Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 155,00 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 275/40 R22 108V
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 164,09 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/40 R22 108W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 166,12 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 184,83 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 194,60 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 275/40 R22 107Y
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 220,27 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/40 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 221,93 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 275/40 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 223,26 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 275/40 R22 108Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 235,17 EUR
Preveri zalogo

