*Slika je simbolična
Skladišče 3
113,31 EUR / kos
Za 4 gume 453,25 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528704586356 |
| Znamka | Sebring |
| Model | ALL SEASON SUV |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 12.3 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/55 R18 102V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/55 R18 98V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,25 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,48 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,96 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,03 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 225/55 R18 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,21 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,53 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 225/55 R18 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,35 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/55 R18 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,78 EUR
Preveri zalogo

