*Slika je simbolična
Skladišče 7
44,50 EUR / kos
Za 4 gume 177,99 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227384543 |
| Znamka | Metzeler |
| Model | ROADTEC SCOOTER |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 51 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 3.5 kg |
Priporočamo
Michelin POWER PURE SC 120/70 R12 58P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,56 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 120/70 R12 51L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,70 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 120/70 R12 51S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,54 EUR
Preveri zalogo
Mitas MC20 MONSUM 120/70 R12 58P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,54 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 120/70 R12 58P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,54 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 120/70 R12 51P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,50 EUR
Preveri zalogo
Michelin BOPPER 120/70 R12 51L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,86 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 120/70 R12 51P
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 45,42 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 120/70 R12 51S
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 45,71 EUR
Preveri zalogo

