Skladišče 3
99,47 EUR / kos
Za 4 gume 397,89 EUR
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
109,66 EUR / kos
Za 4 gume 438,63 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
104,07 EUR / kos
Za 4 gume 416,30 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528705530952 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER SUV |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 11.24 kg |
Priporočamo
Trazano SU318 215/65 R17 99H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,10 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 215/65 R17 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,08 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV XL 215/65 R17 103H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,78 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 215/65 R17 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,44 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 215/65 R17 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 215/65 R17 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 215/65 R17 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,92 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS NANO 215/65 R17 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,73 EUR
Preveri zalogo

