Skladišče 1
74,25 EUR / kos
Za 4 gume 297,01 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913101576 |
| Znamka | Hifly |
| Model | HT601 SUV |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A919 235/70 R16 106H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF2000 235/70 R16 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,96 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 235/70 R16 106T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 235/70 R16 106H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,25 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL369 235/70 R16 106S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,41 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/70 R16 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,72 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 235/70 R16 106T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,30 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 235/70 R16 106T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,39 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/70 R16 106H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,63 EUR
Preveri zalogo

