*Slika je simbolična
Skladišče 7
91,42 EUR / kos
Za 4 gume 365,69 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6933882555396 |
| Znamka | CST |
| Model | CM-S1 |
| Širina | 140 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 63 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 5.2 kg |

