ULTRAFORCE TERRA TAMER ATX 225/65 R17 107S
*Slika je simbolična
Skladišče 7
119,26 EUR / kos
Za 4 gume 477,02 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801709444 |
| Znamka | Ultraforce |
| Model | TERRA TAMER ATX |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 15.93 kg |
Priporočamo
Aplus A919 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,67 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,67 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,86 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 225/65 R17 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,05 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/65 R17 106V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,03 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO AS ST430 225/65 R17 102H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,70 EUR
Preveri zalogo

