*Slika je simbolična
Skladišče 7
1.199,57 EUR / kos
Za 4 gume 4.798,26 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701100814 |
| Znamka | Michelin |
| Model | XZL |
| Širina | 365 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 152 |
| Indeks hitrosti | K |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 71.7 kg |
Priporočamo
Ascenso CLR280 365/80 R20 153A2
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 512,35 EUR
Preveri zalogo
Firestone DURAFORCE UTLITY 365/80 R20 141B
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 620,72 EUR
Preveri zalogo
Mitas MPT-21 365/80 R20 152J
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 710,65 EUR
Preveri zalogo
Petlas RM910 365/80 R20 152K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 714,97 EUR
Preveri zalogo
Pirelli PS22 365/80 R20 152K
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 751,73 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP PG 8 365/80 R20 152K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 759,72 EUR
Preveri zalogo
Mitas MPT-20 365/80 R20 152K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 805,45 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP T9 365/80 R20 152K
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 813,04 EUR
Preveri zalogo
Continental MPT 81 365/80 R20 152K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 926,86 EUR
Preveri zalogo

