*Slika je simbolična
| EAN | 4038526519979 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | GEOMAX MX54 |
| Širina | 70 mm |
| Višina | 100 mm |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 40 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Motocikel |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 2.7 kg |
Priporočamo
Michelin STARCROSS 5 70/100 R17 40M
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 58,95 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX34 70/100 R17 40M
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,67 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION MX32 70/100 R17 40M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 61,04 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX53 70/100 R17 40M
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,55 EUR
Preveri zalogo

