*Slika je simbolična
Skladišče 2
297,24 EUR / kos
Za 4 gume 1.188,96 EUR
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526492630 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | D407 |
| Širina | 180 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 80 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Poletje |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 8.94 kg |
Priporočamo
Metzeler CRUISETEC 180/55 R18 74(W)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 245,17 EUR
Preveri zalogo
Michelin COMMANDER III TOURING 180/55 R18 80H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 250,58 EUR
Preveri zalogo
Pirelli NIGHT DRAGON 180/55 R18 80H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 250,79 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX D207 180/55 R18 74(W)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 256,36 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ME888 MARATH. ULTRA 180/55 R18 74(W)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 257,73 EUR
Preveri zalogo
Metzeler CRUISETEC 180/55 R18 74(W)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 276,03 EUR
Preveri zalogo
Metzeler CRUISETEC 180/55 R18 80H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 278,57 EUR
Preveri zalogo
Michelin COMMANDER III TOURING 180/55 R18 80H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 281,44 EUR
Preveri zalogo
Dunlop D407 180/55 B18 80H
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 297,24 EUR
Preveri zalogo

