BRIDGESTONE BATTLAX SC1 140/70 R14 62P
*Slika je simbolična
Skladišče 7
83,40 EUR / kos
Za 4 gume 333,61 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342326610 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | BATTLAX SC1 |
| Širina | 140 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 62 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 4.94 kg |
Priporočamo
Continental CONTI TWIST 140/70 R14 68S
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 59,04 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 140/70 R14 68P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,52 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 140/70 R14 68S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,38 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TWIST 140/70 R14 68S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,86 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 140/70 R14 68S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,34 EUR
Preveri zalogo
Metzeler KAROO STREET 140/70 R14 62P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 67,44 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 2 140/70 R14 62P
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,55 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 140/70 R14 68S
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 67,80 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 140/70 R14 68P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,46 EUR
Preveri zalogo

