*Slika je simbolična
| EAN | 4038526472281 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER AT3 SPORT 2 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 14.028 kg |
Priporočamo
Trazano SL369 205/80 R16 104S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,19 EUR
Preveri zalogo
Minerva RF07 205/80 R16 104S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 205/80 R16 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,49 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 XL 205/80 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,16 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 205/80 R16 110S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,38 EUR
Preveri zalogo
Nexen ROADIAN AT 4X4 205/80 R16 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,02 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 205/80 R16 110Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,82 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS WINTER 2 + 205/80 R16 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,34 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 205/80 R16 104T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,46 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 205/80 R16 104T RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 93,67 EUR
Preveri zalogo

