Skladišče 1
108,96 EUR / kos
Za 4 gume 435,83 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
81,08 EUR / kos
Za 4 gume 324,31 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064108455 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A929 A/T OWL |
| Širina | 31 mm |
| Višina | 10.5 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL 31/10.5 R15 109S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,08 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 31/10.5 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 M/T P.O.R. 31/10.5 R15 109Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 102,00 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF3000 245/70 R17 119Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,03 EUR
Preveri zalogo
Hifly VIGOROUS MT601 P.O.R. 31/10.5 R15 109Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 111,20 EUR
Preveri zalogo
Aplus SHREDDER RT POR 31/10.5 R15 109Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 111,92 EUR
Preveri zalogo
Duraturn TRAVIAMT 31/10.5 R15
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 125,04 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF3000 31/10.5 R15 109Q
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 147,32 EUR
Preveri zalogo
Maxxis MT764 RWL 31/10.5 R15 109Q
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 162,58 EUR
Preveri zalogo
Maxxis M8060 31/10.5 R15 109Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 169,81 EUR
Preveri zalogo

